Derisay Hakkında

  

   30 yılı aşkın bir tecrübe ile; yüksek kalitede imalat, iş disiplini, liyakat, dürüstlük, güven, fiyatta istikrar ve teslimat tarihlerine hassasiyet firmamızın vazgeçilmez prensipleri olmuştur.

   Gönen-Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde 11 bin metrekare kapalı alanda yeni ve modern deri fabrikamızı 2021 yılı itibari ile faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Yenilenmiş makine parkurumuz, imalatta yaptığımız birçok gelişim ve değişim ile üretime özenle ve hızla devam ediyoruz.

   Ürünlerimizin renkleri ve işlentiler, modaya ve günün trendlerine uygun olarak laboratuvarlarımızda teknik ekibimizin AR-GE çalışmalarıyla desteklenmektedir. Yurt içi ve yurt dışına satışlarımız, şirket merkezimizin bulunduğu Zeytinburnu-İstanbul’dan yapılmaktadır.

  •    İHRACATLAR: Avrupa’nın sayılı üst düzey firmalarına satış yapmakla beraber; Rusya, Ukrayna, Kore, Çin, Japonya, Tayvan ve Yeni Zelanda gibi ülke pazarlarına da ihracat yapmaktayız.

  •    Katıldığımız fuarlar: Première Vision (Paris), Lineapelle (Milano), ACLE (Şanghay), China Fur & Leather Products (Pekin), APLF Leather & Materials Exhibition (Hong Kong), Shoes & Leather Exhibition (Guangzhou), Tüyap Deri Fuarı (İstanbul), CNR EXPO Deri ve Kürk fuarı (İstanbul).

Bizi arayarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Mağaza Adresimiz

Gökalp Mahallesi, Sokak: 39/1 No: 3, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Fabrika Adresimiz

Gönen Deri İhtisas ve Karma OSB, Bostancı Mahallesi, Cadde No: 5 NO: 20 Gönen/Balıkesir/Türkiye

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.
Array