Çevre ve Derisay

“Doğa, bize dedelerimizden bir miras değil, torunlarımıza bırakacağımız bir emanettir.”
-Kızılderili Duwanish aşireti reisi Seattle

Çevresel faktörlere ve doğaya karşı çok titiz ve hassas davranmak için azami gayreti sarf ediyoruz. Bu bizim genlerimizde mevcuttur. Bu amaçla deri imalatımızı, en kaliteli kimyasal maddeleri en gelişmiş şartlarda üreten ülkelerden ve firmalardan tedarik ederek yapmaktayız. Kullandığımız kimyasal maddeleri, ilgili bütün testlerden geçmiş; insan sağlığına, çevreye ve doğaya maksimum uyumu sağlayacak şekilde seçiyoruz. Kullanılan maddeler, dünyaca saygın kabul edilen kuruluşlar tarafından kabul edilen limitler dahilindedir. Kromsuz ve ağır metal taşımayan bitkisel tabaklamalardan mamül deriler üretmekteyiz.

Yakıt tüketiminde minimum sarfiyat ve emisyon limitlerine maksimum uyum sağlanmaktadır. Makine parkurumuz, elektrik ve buhar tüketiminde aşırılık ve israfı önlemek üzere dizayn edilmiştir. Su ihtiyacımızın önemli bir bölümünü sifonik sistem ile yağmur sularından elde etmekteyiz.

Kullandığımız atık sular, kimyasal maddeler, deri atıkları ve sarf malzemeleri, fabrikamız bünyesinde kurduğumuz
biyolojik ve ön arıtma sistemlerinde arındırılarak Organize Sanayi Bölgemizin müşterek arıtma tesisine gönderilmektedir. Arıtılan suların bir bölümünün geri dönüşümü ve tekrar kullanılması mümkündür.

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.
Array